YATIRIM BİZE DANIŞILIR

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Zirvesi

20 ve 21 Şubat 2019 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü'nün düzenlediği İşletme ve Ekonomi Zirvesinde gençlerle bir araya geldik. Tacirler Portföy Yönetimi A.Ş. Genel Müdürü Okan Alpay “Finansal Piyasalarda Birikimlerimizi Nasıl değerlendirmeliyiz?”, Tacirler Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Akyol “Vadeli işlemler ve Opsiyon Piyasası” ve Araştırma Müdürü Özlem Bayraktar Gökşen “Fiyat İstikrarı Neden Önemli? Önümüzdeki Dönemde Enflasyon Beklentileri” konu başlıklarıyla sunumlarını gerçekleştirdi.

Galeriye Git

Borsa İstanbul Gong Töreni

Kuruluşunun 28’inci yıldönümünü 17 Aralık 2018 tarihinde gururla kutlayan Tacirler Yatırım yaşadığı coşku ve onuru Borsa İstanbul’daki Gong Töreni ile taçlandırdı.

Galeriye Git

Uludağ İhracatçılar Birliği Semineri

Uludağ İhracatçı Birlikleri ve Borsa İstanbul A.Ş. işbirliğinde 21 Kasım 2018 Çarşamba günü UİB Hizmet Binası / Bursa'da “Döviz Kuru Riskinizi Nasıl Yönetirsiniz? “ semineri gerçekleştirildi. Söz konusu etkinlikte Hazine ve Türev Araçlar Genel Müdür Yardımcımız Mustafa AKYOL tarafından "Türkiye Makro Ekonomik Görünümü ve Döviz Piyasası " ve " VİOP Opsiyon Kontratları ile Kur Riski Nasıl Yönetilir?" başlıklı bir konuşma gerçekleştirildi. Aynı zamanda standımızda birlik üyeleri Tacirler Yatırım hizmet ve ürünleri ile tanışma fırsatı buldu.

Galeriye Git

Tacirler Yatırım’dan 8 Mart Kadınlar Günü Etkinliği

Tacirler Yatırım olarak Tacirler Portföy’ün de sponsorlarından biri olduğu 6 Mart 2018 tarihinde Pera Palace Oteli’nde düzenlenen “Being an Efficient Woman” konulu etkinliğe katıldık. İsviçre Ticaret Odası ve İsviçre Başkonsolosluğu ile birlikte “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü anmak ve anlamlandırmak üzere organize edilen bu etkinlikte, toplumsal hayata iz bırakan kadınlarla bir araya geldik.
İngilizcede bir tek sözcük “efficiency” ile ifade edilebilen, Türkçe karşılığı “ yeterlilik-verim-hız-tesir-rasyonel-yetenek-ehliyet” gibi kelimelerin altında anlam bulan bir ana fikir etrafında, Anne Kadın, çalışan Kadın, emekçi Kadın, her yaşta Kadın olarak her türden Kadına odaklanmak amacıyla “successfull” terimi yerine “efficiency” terimi konu başlığı olarak uygun görülmüş.
Yazar Metin Hara’nın sunum yaptığı, Yaprak Özer’in moderatörlüğünde gerçekleşen panele Demet Sabancı Çetindoğan, Aslı Elif Tanuğur, Prof. Dr. Gülşen Altuğ, Ayşe Ören, Gülden Aydın konuşmacı olarak katıldı.

Galeriye Git

Borsa İstanbul VİOP Eğitimi 2017

18 Kasım 2017 tarihinde Borsa İstanbul’un desteğiyle Borsa İstanbul Konferans Salonunda VİOP Eğitimi Düzenledik. Ekonomist Ali Ağaoğlu, Türev Ürünler Müdürümüz Mert Akduman ve Araştırma Müdürümüz Özlem Bayraktar Gökşen’in sunumlarıyla gerçekleşen eğitimimize yoğun katılım oldu. Eğitimimize büyük destek veren Borsa İstanbul Başkanı Himmet Karadağ da eğitimimize katılarak bizleri onurlandırdı.

Galeriye Git

600Minutes CFO 2017

Kurumlara yarattığımız katma değeri yüzyüze anlatabilmek üzere, en büyük kuruluşların CFO ve üstü düzey finans yöneticilerinin katılımıyla İstanbul Marriott Hotel Asia'da 10 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşen 600Minutes CFO etkinliğine katıldık.

Galeriye Git

İstanbul Üniversitesi KAGEM 2017

Tacirler Yatırım, üniversiteli gençlerin sermaye piyasası ve ürünleriyle tanışmaları amacıyla katıldığı İstanbul Üniversitesi Kariyer Günleri etkinliğiyle, aynı zamanda öğrencilerin kariyer planlamalarında finans sektörüne de yer vermeleri için görüş alışverişinde bulundu.

Galeriye Git

İstanbul Üniversitesi KAGEM 2016

Tacirler Yatırım, üniversiteli gençlerin sermaye piyasası ve ürünleriyle tanışmaları amacıyla katıldığı İstanbul Üniversitesi Kariyer Günleri etkinliğiyle, aynı zamanda öğrencilerin kariyer planlamalarında finans sektörüne de yer vermeleri için görüş alışverişinde bulundu.

Galeriye Git

TOSYÖV Kobi Zirvesi 2016

Her yıl Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı (TOSYÖV) ve Küçük ve Orta Ölçekli İletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) işbirliği ile düzenlenen Kobi Zirvesi ile Tacirler Yatırım kobilere de sermaye piyasası ürün ve hizmetlerini tanıtma imkanı buldu.

Galeriye Git

FX WORLD 2014

Tacirler Yatırım Forex ürünlerinin dışındaki sermaye piyasaları ürün ve hizmetlerini de tanıtmak üzere katıldığı Fx World etkinliğiyle yatırımcılarla doğrudan ulaşma fırsatına kavuştu.

Galeriye Git

Piyasa Analizi
Uzman kadromuz tarafından hazırlanan, hafta boyunca finansal piyasalarda yaşanacak olası hareketlerle ilgili görüşleri, istatistikleri, yorumları ve analizleri takip edebilir, sorularınızı uzmanlarımıza anında iletebilirsiniz.
 
 
   
Tacirler Yatırım ile ilgili gelişmelerden, fırsat, promosyon ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorum
0(212) 355 46 46
Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikamız'daki amaçlarla sınırlı olmak üzere yasal mevzuata uygun çerezler kullanmaktayız. Daha fazla bilgi edinmek için Politikamız'ı ziyaret edebilirsiniz. Sitemize giriş yaparak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olursunuz.