YATIRIM BİZE DANIŞILIR

Tacirler Yatırım'da Kariyer

Kariyer hedeflerinizi Türkiye'nin en büyük finans kuruluşlarından biri olan Tacirler Yatırım ile gerçekleştirin!

Tacirler Yatırım'da, tüm çalışanlarımıza yeteneklerini ve becerilerini kullanabilecekleri, geliştirebilecekleri mesleki ortam ve şartlar sağlanmaktadır. Bu çerçevede Tacirler Yatırım çalışanları Sermaye Piyasalarında teorik ve pratik olarak önemli deneyimler edinme fırsatına sahip olur ve kurum içi / dışı eğitimlerle kendilerini geliştirme imkanına kavuşurlar.

Tacirler Yatırım, çalışanlarının SPK mevzuatı gereğince Düzey 1, Düzey 2, Düzey 3 ve Türev Araçlar lisanslarına sahip olmalarına öncelik verir. Çalışacakları alan ile ilgili bilgi birikimleri ve deneyimleriyle tüm çalışanlarımız Sermaye Piyasalarında farklılık yaratırlar.

Siz de finans piyasalarında önemli ve güçlü bir kariyere sahip olmak istiyorsanız mail adresimizden başvurabilirsiniz.

Tacirler Yatırım'da kariyer fırsatları için açık ilanlar aşağıdadır:

Piyasa Analizi
Uzman kadromuz tarafından hazırlanan, hafta boyunca finansal piyasalarda yaşanacak olası hareketlerle ilgili görüşleri, istatistikleri, yorumları ve analizleri takip edebilir, sorularınızı uzmanlarımıza anında iletebilirsiniz.
 
 
   
Tacirler Yatırım ile ilgili gelişmelerden, fırsat, promosyon ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorum
0(212) 355 46 46
Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikamız'daki amaçlarla sınırlı olmak üzere yasal mevzuata uygun çerezler kullanmaktayız. Daha fazla bilgi edinmek için Politikamız'ı ziyaret edebilirsiniz. Sitemize giriş yaparak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olursunuz.