YATIRIM BİZE DANIŞILIR

Yatırım Fonları

Yatırım Fonları, birikimlerinizin profesyonel ve güvenilir yöneticiler tarafından, çeşitli sermaye piyasası araçlarında değerlendirildiği önemli yatırım enstrümanlarından biridir. Yatırım Fonları yetkili kuruluşlarca, katılma belgesi karşılığında yatırımcılardan toplanan büyük küçük her türlü birikimin, çeşitli sermaye piyasası araçlarına dengeli şekilde dağıtılarak verimlendirilmesini sağlamaktadır. Belirlenmiş olan stratejiye göre profesyonel fon yöneticileri tarafından etkin şekilde yönetilen Yatırım Fonları, riski dağıtır ve maksimum getiriyi hedefler.

Bu hedefle yola çıkarak yatırımcılarımıza Tacirler Portföy Yönetimi A.Ş.'nin uzman ve profesyonel ekibi tarafından yönetilen Yatırım Fonlarını sunuyoruz. Siz de hem TEFAS fon sistemi ile hem de Tacirler Yatırım'daki hesabınızdan Tacirler Portföy tarafından yönetilen yatırım fonlarına yatırım yapabilirsiniz.

Tacirler Portföy Yatırım Fonları ile küçük birikimlerinizi farklı yatırım araçlarında değerlendirme imkanı bulursunuz. Ayrıca, hangi risk profilinde olursanız olun, profesyonel bir ekip tarafından yönetilen ve alternatif yatırım araçlarından oluşan bir portföye yatırım yapmış olursunuz. Bu nedenle, farklı portföy içerikleriyle Tacirler Portföy Yatırım Fonları'ndan biri mutlaka sizin için doğru bir yatırım alternatifi olacaktır.

Tacirler Portföy A.Ş.

Tacirler Portföy Yönetimi A.Ş kurulduğu 1991 yılında bu yana, Türkiye para ve sermaye piyasalarının önde gelen aracı kurumlarından biri olan Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından 2012 yılında kurulmuş ve 2014 Aralık ayında faaliyetlerine başlamıştır. Tacirler Yatırım'ın kurumsal yönetim ilkelerini benimseyen Tacirler Portföy, bağımsız bir portföy yönetim şirketi olarak, yönettiği yatırım fonlar ve portföyler ile sektörde farklılık yaratıp, sadece iyi günlerde değil, piyasaların kötü gittiği dönemlerde de yatırımcısını koruyup para kazandırmayı, onların yanında yer almayı, müşteri menfaati, kurum itibarı ve etik değerlere öncelik vermeyi ana ilke olarak benimsemektedir.

Tacirler Portföy Yönetimi A.Ş.'de somut bilgiyle ve takım ruhuyla hareket eden, ortalama 20 yıl tecrübeli, konusunda uzman ve performans odaklı profesyoneller ile çalışma fırsatı bulursunuz. Tacirler Portföy'de temel misyon, sunulan uzun vadeli portföy yönetimi çözümleriyle yatırımcıları için güvenilir ve vazgeçilmez bir yatırım ortağı olmaktır.


Tacirler Portföy Yatırım Fonları için tıklayınız Yatırım Fonları Bültenlerimiz için tıklayınız
Piyasa Analizi
Uzman kadromuz tarafından hazırlanan, hafta boyunca finansal piyasalarda yaşanacak olası hareketlerle ilgili görüşleri, istatistikleri, yorumları ve analizleri takip edebilir, sorularınızı uzmanlarımıza anında iletebilirsiniz.
 
 
   
Tacirler Yatırım ile ilgili gelişmelerden, fırsat, promosyon ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorum
0(212) 355 46 46
Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikamız'daki amaçlarla sınırlı olmak üzere yasal mevzuata uygun çerezler kullanmaktayız. Daha fazla bilgi edinmek için Politikamız'ı ziyaret edebilirsiniz. Sitemize giriş yaparak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olursunuz.