YATIRIM BİZE DANIŞILIR

Yatırım DanışmanlığıHangi risk anlayışına sahip olursanız olun, Tacirler Yatırım ile yatırım piyasalarında artık yalnız değilsiniz. Sizi, temelinde çeyrek asırlık tecrübemizin ve güçlü yerli sermaye yapımızın yer aldığı Yatırım Danışmanlığı hizmetimiz ve yatırım çözümleri ile tanışmaya davet ediyoruz.

Yatırım Danışmanlığı bölümümüz, risk profiliniz ve getiri hedefleriniz doğrultusunda, para ve sermaye piyasası araçları ile bunları ihraç eden ortaklık ve kuruluşlar hakkında yorum ve tavsiyelerini sizinle paylaşıyor, yatırım kararlarınızı alırken size yalnız bırakmıyor.

Yatırım Danışmanlığı hizmetimizin kapsamında verdiğimiz hizmetler:

  • Risk ve getiri tercihlerinizin belirlenmesi,
  • Risk profilinize uygun varlık dağılımı ve tavsiyeleri hazırlanması,
  • Günlük, haftalık, çeyrek ve yıllık bazda geniş bir raporlama yelpazesi ile piyasalarla ilgili görüş ve tavsiyelerini paylaşılması,
  • Model yatırım portföylerinin oluşturulması ve bu portföylerin yakından takip edilerek değişen piyasa koşullarına göre anlık güncellemelerinin sağlanması.

Birikimlerinizi nasıl değerlendireceğiniz konusunda karar veremiyorsanız, alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile Yatırım Danışmanlığı Bölümümüz, farklı yatırım alternatifleri ile her zaman yanınızda…

Yatırım Danışmanlığı uzmanlarımız ile tanışmak ve detaylı bilgi almak için 0212 355 46 67 nolu telefonumuzdan veya İletişim Bölümünden bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Piyasa Analizi
Uzman kadromuz tarafından hazırlanan, hafta boyunca finansal piyasalarda yaşanacak olası hareketlerle ilgili görüşleri, istatistikleri, yorumları ve analizleri takip edebilir, sorularınızı uzmanlarımıza anında iletebilirsiniz.
 
 
   
Tacirler Yatırım ile ilgili gelişmelerden, fırsat, promosyon ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorum
0(212) 355 46 46
Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikamız'daki amaçlarla sınırlı olmak üzere yasal mevzuata uygun çerezler kullanmaktayız. Daha fazla bilgi edinmek için Politikamız'ı ziyaret edebilirsiniz. Sitemize giriş yaparak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olursunuz.