YATIRIM BİZE DANIŞILIR

Yan Hizmetler

Tacirler Yatırım olarak, sermaye piyasasında verdiği hizmetlerin yanında gereksinim duyduğunuz özel hizmetlerimiz ile de her zaman size yanınızdayız. Aşağıda yer alan hizmetlerimiz için konusunda uzman danışmanlarımız ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri sunmak üzere sizleri bekliyor.

Kredili İşlemler

BIST pay senedi işlemlerinizde kazançlarınızı artırmak için Tacirler Yatırım tarafından tahsis edilen kredi limiti ile işlem yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi

Ödünç Pay Senedi Alma ve Verme

Tacirler Yatırım olarak, Takasbank tarafından saptanan ve SPK tarafından onaylanan tür ve miktarda teminat göstererek belirli bir dönem için pay senedi ödünç almak isteyen yatırımcılarla, ek gelir sağlamak amacıyla pay senedi ödünç vermek isteyen yatırımcıların karşılaştığı organize bir piyasa olan "Ödünç Pay Senedi Piyasası"nda da hizmet vermekteyiz.

Ayrıntılı Bilgi

Döviz Hizmetleri

Tacirler Yatırım, yabancı para cinsinde yatırımlarınız için gerekli tüm döviz alım satım taleplerinizi hızla ve piyasa koşulları doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

Ayrıntılı Bilgi
Piyasa Analizi
Uzman kadromuz tarafından hazırlanan, hafta boyunca finansal piyasalarda yaşanacak olası hareketlerle ilgili görüşleri, istatistikleri, yorumları ve analizleri takip edebilir, sorularınızı uzmanlarımıza anında iletebilirsiniz.
 
 
   
Tacirler Yatırım ile ilgili gelişmelerden, fırsat, promosyon ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorum
0(212) 355 46 46
Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikamız'daki amaçlarla sınırlı olmak üzere yasal mevzuata uygun çerezler kullanmaktayız. Daha fazla bilgi edinmek için Politikamız'ı ziyaret edebilirsiniz. Sitemize giriş yaparak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olursunuz.