YATIRIM BİZE DANIŞILIR

Kurumsal Finansman Çözümleri

Tacirler Yatırım olarak, kurulduğumuz 1991 yılından beri, gerek öz kaynak gerekse dış kaynak finansmanı yollarıyla şirketlerin orta ve uzun vadeli finansman ihtiyaçlarının karşılamak üzere çalışıyor ve hizmet veriyoruz. Kurumsal Finansman hizmetlerimiz ile, şirketlere, kurumsal hedeflerine ulaşabilmesi için gereken en iyi ve en doğru profesyonel desteği vermeyi amaçlıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz kurumsal finansman projeleriyle elde ettiğimiz büyük deneyim ve konusunda uzman kadromuzla firmalara en uygun ve değer katacak kurumsal finansman çözümlerini sunuyoruz.

Kurumsal Finansman hizmetlerimiz ile ilgili olarak aşağıdaki mail adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Temel Bilgiler

Tacirler Yatırım olarak aşağıda yer alan kurumsal finansman ürünlerinde hizmet veriyoruz.

 • Pay halka arzları:
 • Geniş bireysel ve kurumsal yatırımcı tabanı, yaygın ve hizmet odaklı Yatırım Merkezi ağı ve 1991’den beri edindiği halka arz tecrübesi ile Türkiye’deki önemli pay halka arzlarında yer alan lider aracı kurumlar arasında yer alıyoruz.

 • Şirket birleşmeleri ve devralmalar:
 • Konusunda uzman ekibimiz, araştırma ve hedefleme; şirket devri, birleşmeleri ve satışı; joint venture (ortak girişim); uluslararası birleşme ve devralma süreçlerinde profesyonel hizmet vermektedir.

 • Borçlanma araçları ihraçları:
 • Tacirler Yatırım, borçlanma araçları ihraçları ve nitelikli satış hususlarında danışmanlık ve aracılık hizmeti sunan ve bu konuda edindiği tecrübe ile firmaların kurumsal finansman hizmeti tercihlerinde öne çıkan aracı kuruluşların başında gelmektedir. Ayrıca yapılandırılmış menkul kıymetler gibi Türkiye’de henüz çok yeni olan borçlanma ürünlerini de yatırımcılarımıza sunmaktayız.

 • Danışmanlık:
 • Özel sektör şirketlerininin ihtiyaç duyduğu sektör ve şirket analizleri, finansal değerleme, fizibilite gibi konularda finansal danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

  Piyasa Analizi
  Uzman kadromuz tarafından hazırlanan, hafta boyunca finansal piyasalarda yaşanacak olası hareketlerle ilgili görüşleri, istatistikleri, yorumları ve analizleri takip edebilir, sorularınızı uzmanlarımıza anında iletebilirsiniz.
   
   
     
  Tacirler Yatırım ile ilgili gelişmelerden, fırsat, promosyon ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorum
  0(212) 355 46 46
  Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikamız'daki amaçlarla sınırlı olmak üzere yasal mevzuata uygun çerezler kullanmaktayız. Daha fazla bilgi edinmek için Politikamız'ı ziyaret edebilirsiniz. Sitemize giriş yaparak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olursunuz.