YATIRIM BİZE DANIŞILIR

Üyelik Avantajları


 • Uzmanlarımızın Günlük Beklentilerini Öğrenin
  Piyasalar açılmadan önce uzmanlarımızın piyasalarla ilgili beklentilerini ilk öğrenen siz olun, güne hazırlıklı başlayın.

 • Anlık Canlı Piyasa Yorumlarına Ulaşın
  Yatırım kararlarınızda yalnız değilsiniz. Piyasalardaki tüm gelişmelerin, haber ve veri akışının piyasalara yansımalarını uzmanlarımız anında canlı olarak değerlendiriyor.

 • Anlık Piyasa Bilgilerini Takip Edin
  Piyasalardaki önemli gelişmelere yol açabilecek datalara anlık olarak ulaşarak, yatırım dünyasının nabzını tutabilirsiniz.

 • KAP Açıklamalarına ve Haberlere Anında Ulaşın
  Siyaset ve ekonomi gündemine ilişkin haber ve gelişmeleri, BIST 'da işlem gören şirketlerin KAP’a “(Kamuyu Aydınlatma Platformu) gönderdikleri tüm haberlere anında ulaşabilirsiniz.

 • Bültenlerimizi Herkesten Önce Siz Okuyun
  Konusunun uzmanları sizin için çalışıyor. Araştırma Bölümümüz tarafından hazırlanan günlük ve haftalık bültenler, şirket ve sektör raporları ile makro ekonomik raporları e-posta kutunuza geliyor.

 • Uzmanlarımız Bir E-Mail Uzaklığında
  Üyelerimiz, ihtiyaç duyduğu bilgi ve analiz desteği için ilgili birim uzmanlarına anında ulaşıyor.
 • Kayıt Ol


   
   
  Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verileriniz Tacirler Yatırım tarafından Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikamız kapsamında işlenebilmektedir;
  Kişisel verilerimin işlenmesini ve Kişisel Veri Politika'nızı okuduğumu kabul ediyorum.
  Tacirler Yatırım ve iş ortaklarına ait online portallerden, sunmuş oldukları ürün ve hizmetlerle ilgili bülten, kampanya ve promosyonlara yönelik e-posta/SMS/telefon almak istiyorum.

  Captcha image
  Show another codeGüvenik Kodunu Değiştir

  Üyeleğiniz ile fxtcr.com ve analizportali.com web sitelerimize de giriş yapabileceksiniz.

  Piyasa Analizi
  Uzman kadromuz tarafından hazırlanan, hafta boyunca finansal piyasalarda yaşanacak olası hareketlerle ilgili görüşleri, istatistikleri, yorumları ve analizleri takip edebilir, sorularınızı uzmanlarımıza anında iletebilirsiniz.
   
   
     
  Tacirler Yatırım ile ilgili gelişmelerden, fırsat, promosyon ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorum
  0(212) 355 46 46
  Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikamız'daki amaçlarla sınırlı olmak üzere yasal mevzuata uygun çerezler kullanmaktayız. Daha fazla bilgi edinmek için Politikamız'ı ziyaret edebilirsiniz. Sitemize giriş yaparak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olursunuz.